telefon

12 276 34 51 (sek/fax)

e-mail

zste@home.pl

Wszystkie wpisy

Artystyczny sukces naszej utalentowanej uczennicy w X Skawińskiej Probówce Artystycznej w Skawinie – I miejsce dla Emilii Horąży. GRATULUJEMY

Dnia 18.11.2022 o godzinie 10.00 trzy uczennice naszej szkoły Emilia Horąży, Karolina Marzec i Oliwia Odziomek wzięły udział w dziesiątej odsłonie Skawińskiej Probówki Artystycznej im. Anny Kudeli organizowanej przez Liceum Ogólnokształcące w Skawinie im. Marii Skłodowskiej – Curie.

 

Wydarzenie składało się z trzech konkursów: literackiego, piosenki i fotograficznego. Finał miał miejsce w Pałacyku „Sokół” w Skawinie podczas, którego oceniane występy muzyczne przeplatały się z prezentowaniem uczniów nagrodzonych w konkursie literackim i konkursie fotograficznym. 

 

Poziom artystyczny i muzyczny wydarzenia był bardzo wysoki, a każda uczennica podczas śpiewu wykazała ogromny talent i miłość do muzyki. 

 

Decyzją jury pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy 3ERP Emilia Horąży, która zachwyciła publiczność wspaniałą aranżacją piosenki „Accidentally in Love” autorstwa Counting Crows. 

Gratulacje Emilio!

 

Przeczytaj

Językowy sukces naszych uczniów w II Powiatowej Olimpiadzie Języka Angielskiego w Krzeszowicach – I i II miejsce. GRATULUJEMY

 

Już po raz drugi nasi uczniowie odnieśli spektakularne sukcesy

w Powiatowej Olimpiadzie Języka Angielskiego.

 

W ubiegły piątek 18. XI 2022 reprezentacja naszej szkoły w składzie :

Patryk Grabiński i Gabriel Pałka z klasy 4I oraz Norbert Skonieczka z klasy 4IP pod opieką nauczyciela języka angielskiego p. Jadwigi Łagosz wzięła udział w II edycji powiatowej olimpiady i wzorem ubiegłego roku nasi uczniowie stanęli na podium.

 

 

Wyniki konkursu :

 • I miejsce Gabriel Pałka

 • II miejsce Patryk Grabiński

Trzecie miejsce w tym roku zdobyli reprezentanci szkoły organizującej konkurs – LO Krzeszowice. Uczestnicy olimpiady mieli do napisania 90 minutowy test autorstwa nauczycieli anglistów z LO Krzeszowice – p. Marcina Drożdża i p. Marcina Klisia obejmujący:

 • Rozumienie tekstów słuchanych

 • Rozumienie tekstów czytanych

 • Środki językowe – test leksykalno-gramatyczny

 • Quiz z pytaniami na temat lektury Queen Elizabeth 1926 – 2022

Tegoroczna konkurencja była na wysokim poziomie językowym więc tym bardziej gratulujemy sukcesów naszym laureatom. Na koniec konkursu , który przebiegał w bardzo miłej atmosferze z udziałem uczniów i nauczycieli opiekunów z 7 szkół z powiatu, p. Alicja Milczarek – dyrektor LO Krzeszowice rozdała zwycięzcom nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Czekamy na kolejną edycję tej olimpiady w przyszłym roku.

 

Gratulacje dla zwycięzców !

Przeczytaj

Rekrutacja na kolejne kursy zawodowe w ramach projektu pn. “Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie II” – 16.11.2022r. – 23.11.2022r.

 •  
 •  
 • REKRUTACJA NA KOLEJNE KURSY ZAWODOWE dla UCZNIÓW

 • rekrutacja / informacja / dokumenty

 

Ogłoszenie – rekrutacja na Kursy zawodowe dla uczniów

Zapraszamy uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie do udziału w rekrutacji na kursy zawodowe organizowane w ramach projektu pt. „Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie II nr RPMP.10.02.01-12-0019/19, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.1 Kształcenie zawodowe uczniów – ZIT.

 

Prowadzimy rekrutację na:

 1. ECDL BASE
 2. EUCIP w części Core
 3. Operator urządzeń transportu bliskiego – podesty ruchome
 4. Uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1KV
 1.  

Termin przyjmowania zgłoszeń: od 16.11.2022r – do 23.11.2022r.

 

Miejsce składania dokumentów:

 • siedziba Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie – dokumenty należy składać bezpośrednio do Koordynatora szkolnego, Pani Wiesławy Lewandowskiej,

 •  
 • lub siedziba Starostwa Powiatowego w Krakowie – Al. Słowackiego 20, 30-037 Kraków, Dziennik Podawczy.

 

  

 

DOKUMENTY WYMAGANE do pobrania – linki:

Wnioski rekrutacyjne:

Przeczytaj