Zmiana podziału godzin – od 10.02.2020r.

 

Uwaga:

– od 10.02.2020r. (poniedziałek) nastąpi zmiana podziału godzin.

– proszę sprawdzić zmiany w strefie dla zalogowanych / dzienniku elektronicznym

III Skawiński Turniej Wiedzy Mechatronicznej – 12.02.2020r.! ZAPRASZAMY.

 

 

Zaproszenie

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie Turnieju:

https://sites.google.com/view/zstemechatronika

 

 

 

Komitet Organizacyjny serdecznie zaprasza na III Skawiński Turniej Wiedzy Mechatronicznej, który odbędzie się 12 lutego 2020r. w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie.

 

Turniej będzie okazją dla uczniów sprawdzenia swojej wiedzy w zawodzie Technik Mechatronik. Może posłużyć rozwojowi własnych umiejętności, doskonalenia się i poszukiwania nowych wyzwań edukacyjno-praktycznych w zakresie zawodu Technik Mechatronik.

 

Celem Turnieju jest propagowanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie mechatroniki oraz automatyki poprzez bezpośredni kontakt z zaproszonymi przedstawicielami firm oraz osobami z przemysłu.

 

Dla nauczycieli Turniej może posłużyć nawiązywaniu nowych kontaktów, zacieśnianiu współpracy naukowo-dydaktycznej pomiędzy szkolnictwem zawodowym a wiodącymi uczelniami w Krakowie (AGH). Organizatorzy mają nadzieję, że Turniej stanie się dla uczestników okazją do nawiązania nowych kontaktów, dyskusji w zakresie dydaktyki, wymiany doświadczeń i rozwoju kadry.

 

Równolegle z Turniejem odbędą się Warsztaty mechatroniczne, na których odbędzie się prezentacja najnowszych rozwiązań z dziedziny mechatroniki i automatyki dla wszystkich zainteresowanych uczniów.

🙂

 

Niepokonani!! – I miejsce w piłce ręcznej chłopców :-) – Licealiada Młodzieży Szkolnej – 2019/2020

I MIEJSCE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW.

Kolejne zwycięstwo na szczeblu Powiatu Krakowskiego.  niepokonani od kilku lat. Awans 1/2 rejonu w Małopolsce. 😊🏆🏉

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Poniżej skład drużyny:
1. Bobek Dominik
2.Kozik Tomasz
3.Kawa Norman
4. Nalepa Szymon
5.Prusak Kacper
6.Gąsiorowski Piotr
7. Lalik Patryk
8.Kościelny Jakub
9.Ryłko Michał
10. Mydlarski Michał

Opiekun: mgr Łukasz Krupnik