GRATULACJE – dla Weroniki Konik – klasa 2L- I miejsce w kategorii praca literacka w konkursie powiatowym: „Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa”.

Rozstrzygnięcie konkursu „ Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa…”

W dniu 15 czerwca 2021 r. komisja konkursowa w składzie: Beata Kwatera – p.o. Dyrektora Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w  Krakowie, Izabela Jędrzejek – p.o. Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w  Krakowie, Małgorzata Zięć  – Dyrektor Wydziału Promocji i Współpracy Starostwa Powiatowego w Krakowie, Jerzy Cywicki – Dyrektor Wydziału Informatyki Starostwa Powiatowego w  Krakowie,  Krzysztof Kamiński  – Rzecznik Prasowy Starostwa Powiatowego w  Krakowie, Magdalena Farat – Inspektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie wyłoniła zwycięzców konkursu „ Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa…”

Konkurs odbywał się w kategorii: praca literacka i film w trzech grupach uczniów:

• VII klas szkół podstawowych

• VIII klas szkół podstawowych

• szkół ponadpodstawowych

Uczennica klasy 2L (zawód: technik logistyk)

wygrała konkurs w  Grupie   uczniów szkół ponadpodstawowych,

w kategorii praca literacka:

I  miejsce  –

WERONIKA KONIK