telefon

12 276 34 51 (sek/fax)

e-mail

zste@home.pl

Artystyczny sukces naszej utalentowanej uczennicy w X Skawińskiej Probówce Artystycznej w Skawinie – I miejsce dla Emilii Horąży. GRATULUJEMY

Dnia 18.11.2022 o godzinie 10.00 trzy uczennice naszej szkoły Emilia Horąży, Karolina Marzec i Oliwia Odziomek wzięły udział w dziesiątej odsłonie Skawińskiej Probówki Artystycznej im. Anny Kudeli organizowanej przez Liceum Ogólnokształcące w Skawinie im. Marii Skłodowskiej – Curie.

 

Wydarzenie składało się z trzech konkursów: literackiego, piosenki i fotograficznego. Finał miał miejsce w Pałacyku „Sokół” w Skawinie podczas, którego oceniane występy muzyczne przeplatały się z prezentowaniem uczniów nagrodzonych w konkursie literackim i konkursie fotograficznym. 

 

Poziom artystyczny i muzyczny wydarzenia był bardzo wysoki, a każda uczennica podczas śpiewu wykazała ogromny talent i miłość do muzyki. 

 

Decyzją jury pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy 3ERP Emilia Horąży, która zachwyciła publiczność wspaniałą aranżacją piosenki „Accidentally in Love” autorstwa Counting Crows. 

Gratulacje Emilio!