Bezpieczny powrót do szkoły. PROCEDURA działań profilaktycznych w ZSTE w Skawinie w związku z zagrożeniem zarażenia się koronawirusem COVID – 19.

PROCEDURA

działań profilaktycznych w związku z zagrożeniem zarażenia się koronawirusem COVID – 19

Zespół Szkół Techniczno – Ekonomicznych  w Skawinie

…. PROCEDURY – do pobrania ….

Procedura określa działania i środki zapobiegawcze, które podejmuje szkoła w celu zminimalizowania możliwości zakażenia COVID-19.

Procedura dotyczy uczniów i słuchaczy, nauczycieli, pracowników administracji i obslugi w Zespole Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie zwanym dalej „szkołą”.

Krystyna Jędrzejczyk

Dyrektor ZSTE w Skawinie