Ekipa orłów z ZSTE w Skawinie w turnieju Gwiaździstej Eskadry!

Ekipa orłów z ZSTE w Skawinie zwycięża w wojewódzkich eliminacjach II ogólnopolskiego turnieju Gwiaździstej Eskadry!

14.03.2019 r. W Centrum Edukacyjnym „Przystanek Historia” #IPN w Krakowie rozegrano dziś małopolskie eliminacje II Ogólnopolskiego Turnieju Gwiaździstej Eskadry. Uczniowie rywalizowali grając w planszówki IPN: „303. Bitwa o Anglię”, „111. Alarm dla Warszawy” i „7. W obronie Lwowa”.

Całe podium w kategorii juniorów zgarnęły trzy drużyny Orłów z ZSTE w Skawinie z kalsy 4 BM. Najlepsza z nich w składzie Hubert Sławiński (gra “7”), Jakub Żak ( “111”) oraz Piotr Porębski (“303”), pojedzie na wielki ogólnopolski finał turnieju.

Start rozgrywek w dniach 10-12 czerwca 2019 r. w murach legendarnej “Szkoły Orląt” w Dęblinie.

GRATULACJE i trzymamy kciuki !!!