telefon

12 276 34 51 (sek/fax)

e-mail

zste@home.pl

Ekipa orłów z ZSTE w Skawinie w turnieju Gwiaździstej Eskadry!

Ekipa orłów z ZSTE w Skawinie zwycięża w wojewódzkich eliminacjach II ogólnopolskiego turnieju Gwiaździstej Eskadry!

 

14.03.2019 r. W Centrum Edukacyjnym „Przystanek Historia” #IPN w Krakowie rozegrano dziś małopolskie eliminacje II Ogólnopolskiego Turnieju Gwiaździstej Eskadry. Uczniowie rywalizowali grając w planszówki IPN: „303. Bitwa o Anglię”, „111. Alarm dla Warszawy” i „7. W obronie Lwowa”.

Całe podium w kategorii juniorów zgarnęły trzy drużyny Orłów z ZSTE w Skawinie z kalsy 4 BM. Najlepsza z nich w składzie Hubert Sławiński (gra „7”), Jakub Żak ( „111”) oraz Piotr Porębski („303”), pojedzie na wielki ogólnopolski finał turnieju.

Start rozgrywek w dniach 10-12 czerwca 2019 r. w murach legendarnej „Szkoły Orląt” w Dęblinie.

GRATULACJE i trzymamy kciuki !!!