telefon

12 276 34 51 (sek/fax)

e-mail

zste@home.pl

Inauguracja zajęć  naszych uczniów na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie- Małopolska Chmura Edukacyjna – JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

Inauguracja zajęć   

– Małopolska Chmura Edukacyjna – JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

 

28.09 2022 odbyła się inauguracja zajęć on-line w obszarze język angielski zawodowy w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. W pierwszym, inauguracyjnym spotkaniu , które odbyło się stacjonarnie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie , przy ulicy Podchorążych 2 , udział wzięło 15 uczniów naszej szkoły z klasy 2ERP pod opieką nauczycieli języków obcych :  p. Jadwigi Łagosz i p. Lucyny Czesak .

 

W trakcie zajęć uczniowie przystąpili do „testu wejścia’’ oraz uczestniczyli w grze terenowej  dotyczącej wiedzy o UP. Kolejne zajęcia – w formie gry o udziały w wirtualnej firmie odbędą się ze szkoły w wersji on-line i będą dotyczyły rynku pracy z wykorzystaniem języka angielskiego.

 

Wszystkim uczestnikom życzymy  powodzenia w poszerzaniu wiedzy dotyczącej rynku pracy i dobrej zabawy w zdobywaniu udziałów w firmie.