telefon

12 276 34 51 (sek/fax)

e-mail

zste@home.pl

Kosmiczna Chmura Edukacyjna. Uczniowie ZSTE na Uniwersytecie Jagiellońskim (MCHE)

Kosmiczna Chmura Edukacyjna. Geografia

 

W ramach  Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie IV” (Nr umowy o dofinansowanie: RPMP.10.01.04-12-0029/22), grupa Uczniów Technikum w ZSTE w Skawinie pod opieką pani Anny Lang w dniu 23.02.2023r. odwiedziła Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego aby wziąć udział w zajęciach „na żywo”. Zajęcia były „kosmiczne” i to dosłownie ponieważ temat brzmiał: Geologiczne spojrzenie na księżycowe krajobrazy. Mars: geologia i roboty. Uczniowie analizowali mapę Księżyca, oglądali Marsa w 3D, obliczali jego masę i zupełnie „kosmicznie” byli aktywni. Brawo Wy !!!!