telefon

12 276 34 51 (sek/fax)

e-mail

zste@home.pl

Świętujemy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go maja – Poczet Sztandarowy ZSTE w Skawinie bierze udział we wspólnym świętowaniu.

3 maja w Skawinie to tradycja do wspólnego świętowania obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja  – w tym roku to 231 rocznica.

 

 

Tradycyjnie, 3 maja, Burmistrz Miasta i Gminy Skawina wraz z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprosili nas do wspólnego świętowania. Obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja rozpczęły się uroczystą Mszą św. w intencji Ojczyzny oraz Strażaków w Kościele pw. Świętych Apostołów Szymona  i Judy Tadeusza w Skawinie.

 

Po nabożeństwie strażacy poprowadzili korowód pocztów sztandarowych do Parku Miejskiego pod amfiteatr przy Pałacyku „Sokół”. Nasz poczet Sztandarowy jest na uroczystości z opiekunem Panem Andrzejem Spyrką.